Információk:
Legyünk elővigyázatosak.
A regisztrációnál ne használjuk ugynazt az e-mail címet és jelszót mint más oldalakon.
Az e-bankok soha nem kérik a jelszót e-mailben.
Az e-bankok SSL, tehát biztonságos kapcsolatot létesitenek. Az URL címben http helyett https szerepel és a böngésződ jobb alsó sarkában lakat látható.
Az e-bankos jelszavunkat soha ne adjuk ki senkinek.
Ne válassz túl egyszerü jelszót, olyat válassz ami tartalmaz kis és nagybetüket és számokat is. Tanácsos lehet időnként jelszót váltani.
Soha ne engedélyezzük a böngészőnek az e-bankos felhasználó nevünk és jelszavunk megjegyzését.
Banki tranzakciót csak saját otthoni gépről kezdeményezzünk, vagy ha ez nem lehetséges, akkor valaki olyan gépéről akiben 100%-ig megbízunk.
Naprakész, aktualizált tűzfallal és vírusirtóval ellátott gépről használjuk az e-bankos számlánkat.
Mindenképpen gyanús ha az adataink újraküldését kérik tőlünk e-mailben. Ezt ne teljesítsük rögtön, járjunk utána a dolognak, vizsgáljuk meg hogy a feladó e-mail címe egyezik-e a banktól korábban kapott e-mailek feladójának címével.
A bankok ha levélben fordulnak hozzánk mindig teljes nevünkön szólitanak. Az ilyen megszólitások hogy "Tisztelt számlatulajdonos" vagy "Tisztelt Cím" már több mint gyanús.
Ha rendszerhibára hivatkozva kérik az adatainkat, akkor ne adjuk meg, mert bankoknál ilyen nem állhat elő. A számlatulajdonok adatait nem csak egy adattárolón rögzítik, így gyakorlatilag soha nem állhat elő az a helyzet hogy adatvesztés történjen.
Regisztrációhoz klikk a bannerre.
(természetesen nem feltétlen szükséges mindhárom E-Bank regisztrációt megcsinálnunk. Én kezdetnek javaslom a PayPal-t vagy az AlertPay-t mivel ezeket legtöbb helyen elfogadják)
Hihetetlen mennyiségű, több mint 30 GB websablon, hangsablon és fotósablon egy helyen!
Professzionális Webdesign Megoldások. A Webdesign birodalma! |